سایت تخصصی مجسمه سازی پارتین باستان، مجسمه ساز و سنگ تراش


پارتین باستان مجسمه ساز و مدل سازی با انرژی و خلاق که هر روز برای افزایش دانشش در تلاش و مطالعه است و دائم شوق این را دارد که دانش خود را انتقال دهد.
ایشان بیش از 10 سال برای مطالعه آناتومی بدن و استفاده از آن در مجسمه سازی وقت گذاشته است.
بنابراین تدریس پارتین باستان تماما با علم و آناتومی صحیج بدن است.
اگر شما هدف مشخصی برای یادگیری مجسمه سازی به صورت حرفه ای را دارید، میتوانید به ما اعتماد کنید

مجسمه سازی با سنگ

مجسمه سازی با سنگ

مجسمه سازی با سنگ در زمانهای باستان با استفاده از سنگی بسیار سخت (مانند بازالت یا گرانیت) جهت تراشیدن سنگهایی نرمتر مانند مرمر، مرمریت (ماربل) و تراورتن استفاده میشده است. بعد از کشف فلزاتی چون آهن و آلیاژهای آهن و اختراع ابزارهایی چون چکشهای فلزی و قلم های آلیاژی گامی بزرگ در هنر سنگ تراشی و فرم دادن تکه های بی شکل سنگ به حجم ها و پیکره ها به وجود آمد.

دوره های مجسمه سازی

دوره های مجسمه سازی

اساس و تفاوت کارگاه مجسمه سازی ما یک تکنیک قوی و واضح است. هر هنرجو با دانش کامل و مهارت های عملی دوره های مجسمه سازی ما را به اتمام می رساند. اما این همه چیز نیست. می دانیم که اساس آموزش، تکنیک، عمل، علم و تکرار است. ما به طور مرتب ورکشاپهای مختلف برای هنرجوها برگزار می کنیم تا مباحث برایشان بارها و بارها تکرا شود، با هم به گالری های مجسمه سازی می رویم و در مورد کارهای مجسمه سازان، شیوه ها و تکنیکها و مواد به کار رفته در مجسمه هایشان گفتگو میکنیم. پارتین باستان در طی دوره ها بارها و بارها از هنرجوها می خواهد که هدفشان را مشخص کنند و با هدف موفقیت وارد کارگاهها شوند. ما در کارگاه مجسمه سازی پارتین باستان تمام این کارها را انجام می دهیم تا هنرجویان ما فقط در دوره های مجسمه سازی شرکت نکنند بلکه دائماً در یک محیط خلاق رشد کنند.

تیم مجسمه سازی

در حال حاضر ما بطور منظم همراه با چندی از هنرجویان و هنرمندان کار میکنیم

کارگاه مجسمه سازی

ما آموزش مجسمه سازی از تکنیک تا قالبگیری، سفارش انواع مجسمه، فروش تعدادی مجسمه در گالری انجام می دهیم

فروشگاه مجسمه سازی

در گالری و فروشگاه مجسمه سازی ما میتوانید کارهای استاد و یا هنرجویان، ابزار مجسمه سازی، خمیر مجسمه سازی، گل مجسمه سازی، جمجمه و انواع مدل را خریداری کنید.

مجسمه سازی

رسالت وجودی ما برای هر چه به روزتر شدن شما در رشته هنر/صنعت مجسمه سازی است

هدف ما در سایت تخصصی مجسمه سازی تنها نشان دادن آثار هنری یا انتقال مهارت های مجسمه سازی نیست بلکه آموزش برای دیدن ، درک و تحسین زیبایی های منحصر به فرد هر شخص است. ایده ی سایت تخصصی مجسمه سازی پارتین باستان از آنجا آغاز شد که ما دنبال اطلاعات مجسمه سازی برای به روز کردن علم خود بودیم و از آنجا که مجسمه سازی رشته ای بسیار وسیع هست، با هزاران سایت مواجه شدیم که یا یکسری مطلب از هم کپی کرده بودند یا پر محتوا نبود و بهترین منبع را در سایتهای غیر فارسی میشد پیدا کرد. بنابراین ما روزها و ماهها فکر کردیم، نقشه راه کشیدیم، برنامه ریزی کردیم و دوره ای خود در بازار مجسمه سازی قرار گرفتیم و با هنرمندان، مردم عادی، مجموعه دارها، نقاشان و مجسمه سازهای مختلفی آشنا شدیم. تکنیکها، نظرات، بازخوردها، خواسته هایی که میشنیدیم و یا میدیدیم، همگی را یادداشت میکردیم. به این نتیجه رسیدیم که ما یک منبع آنلاین فارسی میخواهیم که خودمان هم در آن تحصیل کنیم، خود یک آکادمی مجسمه سازی یا شاید یک منبع مجسمه سازی باشد. ما هر روز در حال توسعه هستیم. .

اگر شما مجسمه ساز هستید، یا اگر تخصصی در رابطه با مجسمه سازی دارید که می تواند به ما کمک کند تا فرهنگ مجسمه سازی، این هنر واقعی را در کشور خود رشد دهیم، میتوانید با ما تماس بگیرید